WL-5460 AP

Mam wifi připojení a používám zařizení WL-5460 AP. Měl jsem problém s odesíláním větších dat tj. emaily s přílohou ap. Poradili mi abych změnil firewal. To jsem udělal a opravdu jsem mohl uploadovad i na rapida ,ale naseznamovém emailu to stale nešlo. Pak mi někdo poradil změnit port v AP z 80 na 25 a to zapříčinilo , že se ted nemužu k AP připojit. nemohli byste mi poradit jak tento problem vyřešit zda je možné v pc udělat nějaké nastavení aby zase komunikoval s AP. Předem dik

Obrázek uživatele TheALuminium
[28540] WL-5460 AP

Myslíte tím, že se nemůžete dostat do webového rozhraní pro AP ?

Obrázek uživatele Dick
[28541] WL-5460 AP

U seznamovského emailu musíte nastavit - Server odchozí pošty požaduje ověření. Jinak nejjednodušší způsob je na Vašem wifi zařízení podržet cca 15s tlačítko reset a zařízení se nastaví do továrního nastavení. Pak musíte znovu nastavit připojení zařízení k internetu.

Obrázek uživatele spablosek
[28542] 5460

Znamena to tedy že když mam zalohu konfigurace spojení tak uvedu wifi do tovarního nastavení čímž bych se přes 192.168.100.252 zase do ní dostal, udělal bycg upgrade firewalu a vložil konfiguraci ze zalohy. Je to tak nebo ne?

Obrázek uživatele Dick
[28543] WL-5460 AP

Tak by to mělo být, ale ten upgrate firewallu asi nepůjde a firmwaru bude zbytečná. Po resetu se nastáví zpátky tovární IP adresa. Do nastavení se pak dostanete a bude potřeba znovu nastavit hodnoty v zařízení. To buď ručně, nebo ze zálohy.