Nový PC do 15000Kč převážně na hry (*VYŘEŠENO*)

Dobrý den. Chtěl bych si koupit nový PC(převážně na hraní her) tak do 15000Kč, ale nějak si nevím rady s komponenty? Nevěděl byste někdo prosém nějakou slušnou sestavu do 15000Kč? Děkuji

Obrázek uživatele gogo999

Já si myslím že by to určitě šlo. I s grafikou sme se naprosto shodli. Taky sem plánoval tudle. :))

Obrázek uživatele Honza

Ještě mi řekněte, co se na tomhle dá, tak zhruba zahrát :D taky něco podobnýho plánuju...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

No Jendo.. :D proč tolik ironie? :D počítám, že tan tomhle "spustíš" všechno.. neni to žádnej luxus ale ej to vyšší třída a dost výkonná.. to hlavná (grafika a procík) stačí na nejnovější hry, i když neřikám, že na max detajly :)

Obrázek uživatele Peca

Takto bych to viděl já ale přešvihl jsem to o litr

Edit by Honza: Obrázek upraven do lepší formy, pro ušetření místa.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

To Peca: HW máme stejnej :D až na desku, já mam lepší :D:P

Obrázek uživatele Peca

No to bysme se mohli hádat.
Já mám zase lepší disk, zdroj, vypalovačku, paměti a chlazení :D

Obrázek uživatele Honza

Tak ať nejsme offtopic, stačí to takhle, nebo budeme ještě něco dalšího řešit :))

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

O pamětech bych se tedy hádal:D Pche :D Nějakej Patriot.. co to je?:D
o zdroji též.. mezi opravdu zákazníkem ověřené zdroje patří Corsair HX520 a Fortron Blue Storm II :)
Uježenou vypalovačku Samsung (momentálně nejhorší na trhu) bych tedy nedal do počítače ani svému největšímu nepříteli :) LG je prověřená, defacto nejpoužívanější a nejprodávanější.. nevím, ale zatím každý, u koho jsem byl měl buďto LG nebo NEC (starší).. značka je ale otázkou preferencí, kor zde, kde na tom opravdu moc nesejde :) neřikám, že ej to jedno, ale kvalitně jsou tyto vypalovačky již takovým standardem, že je to defacot jedno..
Co do chladiče souhlas.. já ale zvolil pasiv (dost výkonný i na ty lepší procesory QUAD, tj na CD stačit MUSÍ..:D).. Jinak bych ale vzal ASUS Royal Knight - první opravdů chladící chladuč od ASUSu :D
Každopádně Al nemá rád když diskutujem, tak toho raději nechme.. ať veme cokoliv, neprohloupí.. :)

Obrázek uživatele Peca

O pamětech se hádat můžeš jak chceš, ale jestli neznáš Patriot tak to je bída.
S Corsairem souhlasím, BSII není zase takovej zázrak ale špatnej není...
Vypalovačky Samsung jsou právě docela dobrý (dělají krásnou hluboku stopu), rozhodně lepší než ta LG (a brát do nový sestavy IDE, hmm..???) Jinak asi jedno...stejně vydržej tak 3-4roky a jdou do kytek.
A ten chladič? CM Hyper 212 je kvalitka, ještě by mohl Scythe Ninja II ale to je zase o 200,- víc.

Jinak proč bysme o tom neměli diskutovat? Je to přece diskuzní fórum a autor si chce určitě vybrat za svý peníze to nejlepší. Když to nebude diskuze o h.... :))

Obrázek uživatele Honza

Nikdo mi neodpověděl, takže LOCK . Pokud potřebuje autor topicu diskutovat - založte si prosím téma na paměti.... Díky