Nejdou nainstalovat Office 2010

Mám PC s MS Windows 7 32-bit SP1 Pentium Dual-Core CPU E 6300 @ 2,8 GHz, 4,0 GB RAM, Intel G 41 Express Chipset.

OFFICE 2010 - Zjištěna chyba během instalace.

Na PC s Win 7 Prof mi přestaly fungovat Office Professional Plus 2010. Provedl jsem odinstalaci, vyčištění registrů RegCleanerem a opakované pokusy o nové instalace: Office.exe, Extrahování souborů, Zadejte kód Product Key, Pokračovat, Nainstalovat. Vždy pokus o instalaci končí oznámením Zjištěna chyba během instalace, Zavřít.

Při všech dalších pokusech o instalace stále totéž. Program mám legální.

Neúspěšným řešením problému s pokusy o novou instalaci se již zabývám od počátku tohoto roku.

Nainstaloval jsem si Open Office, ale nejsem s ním spokojen a velice mi nevyhovuje.

Děkuji za rady.

Honzajak

Obrázek uživatele Michal Čížek

ahoj, předpokládám, že instalačka je na CD/DVD. Může být vadné medium, zkus obsah disku zkopírovat do PC a tam odtud instalaci udělat. Pokud nastane chyba při kopírování, zkus kopírování na jiné CD/DVD mechanice.

Obrázek uživatele ZecK

Zkusil bych stáhnout Office z netu a zadat tam příslušný kód, nebo ji prostě nadrzo cracknout. Originál zakoupený máš, takže bych nelegálnost neřešil :)

Obrázek uživatele honzajak

Program mám zakoupený přes internet a na základě emailem obdrženého sériového čísla si program opakovaně mohu stáhnout. Takže vada na zdrojovém médiu nepřipadá v úvahu.
honzajak

Obrázek uživatele Michal Čížek

zkus ještě povypínat antivirák

Obrázek uživatele honzajak

I toto jsem již zkoušel. Zajímavé je, že jiné programy jdou instalovat bezproblémově.
Honzajak

Obrázek uživatele MBlask

Zkusil bych odinstalovat pomocí "MSICUU2.EXE" Na každou druhou věc má microsoft nějaký "fix it".

http://support.microsoft.com/kb/2438651/cs