Chyba R6034

Dobry den,
uz zhruba 5 meiscu me otravuje tahle chyba, nevim jak se ji zbavit. Jedno tema to tu okrajove resilo, ale bez vysledku bylo zamceno...

proto dodam, deje se mi to na pc jak v praci, tak i doma, neni to nic zavazneho, proste se to odklikne a jede se dal, ale docela me to S... dela mi to napr u programu miranda, speedfan, tswebeditor, problem bude nejspis v c++ knihovnach, na netu jsem rozumne reseni nenasel (spis ani reseni). Akorat je vsude napsano, at zkompiluju aplikaci s manifestem, v tom by nebyl problem, jenze ja ty aplikace nedelal (a pouzivam aktualni verze programu)

PC jsem dokonale projel vsim, co existuje, defrag, checkdisk, vse ok, pouzivam Win XP SP2

Obrázek uživatele Diallix

Pekny den. Chyba naskakuje pri starte systemu, alebo pri starte tych programov, ktore ste vypisal?

Obrázek uživatele Radius
[16151] Chyba R6034

jen pri zapinani tech programu (a koukam ze jsem predtim nenahral ten screen)

Obrázek uživatele Diallix
[16152] Chyba R6034

v zlozke miranda zmazte tieto veci:

Quote:
plugins/clist_classic.dll
plugins/dbx_mmap.dll
plugins/icq.dll
plugins/srmm.dll
miranda32.exe

Obrázek uživatele Radius
[16153] Chyba R6034

no, kdyz smazu tyhkle veci, tak by mi neslo "icq" a ani celkove miranda... samozrejme ze je reseni ten sw nepouzivat, neni sw, neni chyba, ale ja bych rad mirandu dal pouzival, i speedfan i tswebeditor.

Chyba je vzdy stejna, jen se zmeni cesta exe souboru... nekdo dalsi s navrhem?

Obrázek uživatele Diallix
[16154] Chyba R6034

Este by som ostal pritomny.
Je iste, ze to robi neaky fostware, alebo neaka kniznica. Skusal ste preinstalovat mirandu, icq a postupne programy, u ktorych to robi? Zaberie to len par minut, ale urcite lepsie ako otravne hlasky.

Obrázek uživatele Radius
[16155] Chyba R6034

preinstalovano (Speedfan - novejsi verze, tswebeditor - stejna verze) a nic, chyba je tu dal :(, miranda nejde preinstalovat (mam verzi bez instalace)

:shock: :???: :shock:

Obrázek uživatele Diallix
[16156] Chyba R6034

Ty chyba bude v Mirande. Skuste nainstalovat ICQ.

Obrázek uživatele Radius
[16157] Chyba R6034

nevim kde je chyba, ale moc nas neni co to tu chybu hazi, takze v mirande to neni, hazi to chybu treba i v call of Duty (nasel sjem to na netu), postihuje to ruzne aplikace, od ruznych vyrobcu..... mirandu mam proto, protoze icq neni program, ale vir. Chce to najit chybu ve win, zkousel jsem preinstalovat vsemozny knihovny, ale porad to same... microsoft sam asi nevi, kde to je...

Obrázek uživatele Diallix
[16158] Chyba R6034

ICQ je vir? S tym sa stretavam poprve. Aky mate SP?

Obrázek uživatele Radius
[16159] Chyba R6034

dle meho jsou vir i samotne Windows. Pouzivam SP2, psal jsem i na forum mirandy (protoze je nejvetsi ze vsech for, ktere patri k "vadnym" programum) a stale nic..... Instalace novych VC++ 8 knihoven taky bez uspechu

Obrázek uživatele Radius
[16160] Chyba R6034

koukam ze nikdo nevi co s tim, ja se s tim patlam uz pres 3 mesice

Obrázek uživatele Diallix
[16161] Chyba R6034

Takze, nei len ja o tom neviem nic, ale aj kolegovia po icq. Preto nech rozmyslam ako rozmyslam a hladam ako hladam, nic neviem. V tomto smere netusim, ako pomoct. Mozno by som este skusil pravit windows s instalacnim CD.

Obrázek uživatele wenom
[16162] Chyba R6034

Zdravim,
uz jste to nejak vyresil?? protoze mne to dela Miranda taky a dokazal jsem to zrusit jen smazanim rss.dll, ale tento plugin zrovna casto pouzivam...
Dekuji za odpoved

Obrázek uživatele Radius
[16163] Chyba R6034

no ja to nevyresil a preinstalovavat kvuli tomu cely wydle? pip

Az si koupim novej pocitac, coz bude v horizontu jednoho roka (cekam na usb 3), tak pak to vyresim provzdy.

V praci a i doma mi to zaclo delat po instalaci programu tswebeditor, mozna odinstalace by pomohla, bohuzel v praci mi win klekly, takze preinstall a program jsem jiz neinstaloval a problem nemam, doma tswebeditor pouzivam, takze nvm co by udelala kdyztak odinstalace....

snad jsem mozna v necem pomohl, vic proste nevim