Problém s Microsoft MPU Audio Driver(WDM) - MPU-401

Zdravím, mám takový problém se zvukem.
Stalo se mi to už po několikáté, ale teď tento problém přetrvává i po restartu. Po přihlášení mě prostě nefuguje zvuk, nebo po nějaké době "vypadne". Problém je totiž v tom, že všechna zařízení v oblasti zvuku pracují správně, ale jen u driveru MS MPU Audio Driver(WDM) je chyba - Toto zařízení nelze spustit. (Kód 10)
Verze ovladače je 5.1.2535.0 a ve vlastnostech tohoto driveru je u MPU-401 napsané Ovladač je povolen a řádně funguje a Používat funkce MIDI na tomto zařízení je také zaškrtnuto.
Zkoušel sem na netu hledat aktualizace k tomuto driveru, ale nic sem nenašel. Všude stejné verze, jako mám já.
EDIT: V Ovládacích panelech u zvuku je samozřejmě Zvukové zařízení neexistuje.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

co máš za desku? koukni na stránky výrobce po ovladačích na zvukovku a přeinstaluj je

Obrázek uživatele sahig

Základovku mám GIGABYTE K7 Triton Series (KT 600).
Zvukovka je od Aztech Systems, ovladač od MS.
Nemůžů ho nikde na netu najít...

EDIT: To mě vážně nikdo neporadí?...... :-(

Obrázek uživatele sahig

Ty ovladače snad nejdou nikde stáhnout, nevím proč...
Ale přitom u World of Warcraft mě zvuk jede v pohodě. Ale media player, youtube a zbytek vůbec nic.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

gigabyte sice patří ke kvalitním značkám, ale tadle deska je dost stará a nemůžu jí na gigabyte webu najít, takže tam nejsou ani ovladače, takže ti moc nepomůžu.. těžko najít nějaký sesterský model, ale určitě nějaký bude, KT600 je celkem používaný čipset, takže třeba ještě něco najdu.. pokud to ale někde funguje a někde ne, může to být chybou v nastevní toho programu..

Obrázek uživatele TheALuminium

Mohl byste nám přesně popsat, jaká zvukovka je v tom chipsetu? Dá se to zjistit například pomocí programu Everest.